Політика конфіденціальності

Коли ви оформляєте замовлення на послуги на нашому сайті, нам буде потрібно певну кількість даних, необхідних для взаємодії з вами, звичайно ім'я, електронну адресу та мобільний телефон. Ці дані зберігаються в нашій базі даних. Зберігання, обробка та інші необхідні для надання послуг операції з цими даними відбуваються відповідно до "Закону про захист персональних даних". Ваші дані не передаються третім сторонам, за винятком передбачених законами України випадків. Після закінчення співпраці такі дані безповоротно видаляються через 3 місяці.

У разі використання методів онлайн-оплати керуйтеся документами, що описують порядок поводження з персональними даними постачальників послуг прийому платежів, на чиї сайти ви переходите під час оплати. Дані про платежі, отримані від відповідних компаній, ми зберігаємо в нашій базі даних і обробляємо згідно з нашим до внутрішнього регламенту з метою виконання умов договору. Після закінчення співпраці такі дані безповоротно видаляються через 3 місяці.

На деяких сторінках нашого сайту встановлений html-код сервісів & quot; Google Analitics " і " MyCounter & quot;. Ці служби можуть отримувати і обробляти інформацію, про те, що ви відвідали ці сторінки, а також іншу інформацію, яку передає ваш браузер. Відносини нашої компанії і зазначених служб регулюються документом " Умови користування сервісом Google Analitics ", який опублікований за адресою: www.google.com/analytics/terms/ru.html і " Захист персональних даних та конфіденційність ", який опублікований за адресою: mycounter.com.ua/privacy.php відповідно. Використання цих сервісів нам необхідно для аналізу відвідуваності сайту. Дані, отримані від Google Analitics, ми не зберігаємо і не обробляємо.

contact abuse service