Сплата за послуги хостингу та VPS

Для отримання заповненої квитанції введіть Ваш логін або номер vps, П.І.Б., телефон (не обов'язково) та оберіть бажаний тариф і період оплати.

Сплатити за наші послуги можно кількома способами:

  • Онлайн платіжной карткой.
  • За допомогою інтернет-банкінгу Приват24, Аваль, OTPdirekt, ПУМБ та ін. за нашими реквізитами за інструкціями.
  • Готівкой в будь-якому відділенні банку (крім "Ощадбанка") за рахунком.
  • Безготівкова сплата (для юр. осіб). Отримати рахунок-фактуру можна по запиту.
Логін чи номер VPS:
П.І.Б. платника
Телефон або адреса платника:
Сума платежу:Важливо! При оплаті хостингу або vps в полі "Призначення платежу" або "Примітки" вкажіть "Послуги хостингу LOGIN", "VPS NNN", де LOGIN - це Ваш логін на ho.ua, NNN - номер vps (3 цифри). Якщо ми отримаємо грошовий переказ без цього поля, ми не зможемо ідентифікувати даний платіж, і відкриття Вашого платного аккаунта сильно затягнеться. Якщо у Ви не впевнені, що в банку правильно вказали Ваш логін, то напишіть нам через форму зворотного зв'язку Ваш логін, прізвище платника, а також суму і дату платежу.

Примітка: сплатити наші послуги можна в будь-якому комерційному банку України. Майте на увазі, що банківський платіж ми отримуємо як мінімум через 1 робочий день (а зазвичай пізніше). Обов'язково зберігайте квитанції про оплату.
В Ощадбанку практично завжди в призначенні платежу замість логіна пишуть домашню адресу платника або іншу непотрібну для нас інформацію. Тому не сплачуйте через Ощадбанк!
Ви можете зв'язатися з нами за е-мейлом billing @ ho.ua.

Зареєструй домен

Акція!
Перенеси домен на ukraine-domain.com та отримай безкоштовно хостинг на строк реєстрації домену
contact abuse service